GRUNDFOS

grandfos

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczynia się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą naszej planecie i poprawiają jakość życia ludzi. "Globalny lider" to oznacza, że Grundfos jest postrzegany na całym świecie zarówno przez swoich klientów jak i konkurencję, jako wiodący gracz w branży pomp. Projektuje, produkuje, sprzedaje i serwisuje wysokiej jakości rozwiązania pompowe oraz ustala standardy w tej branży. "Zaawansowane rozwiązania pomp" to oznacza, że oferuje kompletne rozwiązania, aby sprostać wymaganiom klientów - bez względu na to jak skomplikowane lub jak wielkie są to rozwiązania. "Ustanawianie trendów w technologii wody „ to oznacza, że stara się być jednym z liderów w branży, jeśli chodzi o znalezienie sposobów wykorzystania nowych technologii dostarczania i oczyszczania wody i ścieków.

Produkcja i pompy

Roczna produkcja ponad 16 milionów sztuk pomp plasuje Grundfos na liście światowych liderów produkujących pompy. Pompy obiegowe i cyrkulacyjne , pompy ciepłownicze, pompy dozujące, pompy głębinowe, pompy podnoszące ciśnienie , pompy przemysłowe, pompy ściekowe, pompy zatapialne oraz zestawy hydroforowe to główne kategorie produktów w ofercie. Obecnie, Grundfos jest największym na świecie producentem pomp obiegowych, posiadającym ok. 50% rynku światowego. Ponadto, Grundfos produkuje znormalizowane i głębinowe silniki, jak również najnowocześniejszą elektronikę do monitoringu i sterowania pomp. Dodatkowe urządzenia produkowane są w oddziałach BioBooster i Lifelink, i stanowią część nowej działalności firmy. Grundfos wprowadził również nową technologię - Blueflux, która zapewnia, że urządzenia znakowane tym symbolem należą do absolutnie najlepszych na rynku.

GRUNDFOS W DANII

Główna siedziba koncernu Grundfos (Grundfos DK – spółka handlowa, Grundfos A/S – zakład produkcyjny i Grundfos Holding A/S) zlokalizowana jest w niewielkiej miejscowości Bjerringbro, w której w 1945 roku założono firmę. Ponadto Grundfos posiada zakłady w Aalestrup, Årslev, Brøndby i Farum.

GRUNDFOS NA ŚWIECIE

Grupa Grundfos jest reprezentowana przez ponad 80 spółek handlowych w przeszło 55 krajach. Co więcej produkty Grundfos są sprzedawane w wielu krajach przez lokalnych dystrybutorów.

Firma

WIRPOMP - Leszek Gortatewicz
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa

Kontakt

Fax: 022 826 51 75
Tel: 022 626 97 69
E-mail: wirpomp@wirpomp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek
godz. 8:00 - 16:00