AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Grundfos

Grundfos

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczynia się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą naszej planecie i poprawiają jakość życia ludzi.

Globalny lider to oznacza, że Grundfos jest postrzegany na całym świecie zarówno przez swoich klientów jak i konkurencję, jako wiodący gracz w branży pomp. Projektujemy, produkujemy, sprzedajemy i serwisujemy wysokiej jakości rozwiązania pompowe oraz ustalamy standardy w tej branży.

Zaawansowane rozwiązania pomp to oznacza, że oferujemy kompletne rozwiązania, aby sprostać wymaganiom naszych klientów - bez względu na to jak skomplikowane lub jak wielkie są to rozwiązania.

Ustanawianie trendów w technologii wody to oznacza, że staramy się być jednym z liderów w branży, jeśli chodzi o znalezienie sposobów wykorzystania nowych technologii dostarczania i oczyszczania wody i ścieków.

Wkład w globalny zrównoważony rozwój to oznacza, że działamy w sposób zapewniający zrównoważoną ochronę środowiska i tworzymy trwałe rozwiązania "od kołyski aż po grób". Jesteśmy zaangażowani we wnoszenie znaczącego wkładu w zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko poprzez ograniczenie zarówno własnej emisji dwutlenku węgla, jak i naszych klientów. Dążymy do tworzenia przyjaznych środowisku technologii i rozwiązań zgodnych z zasadami recyklingu i ograniczają własne zużycie wody, poprawiają naszą wydajność energetyczną oraz pozwalają konsumentom na zmniejszenie zużycia wody i energii.

Przełomowe technologie to oznacza, że będziemy tworzyć takie rozwiązania, jakich świat dotąd nie znał. Rozszerzymy zasięg naszej działalności o nowe kategorie i obszary, wykorzystując nasze technologie w nowy i kreatywny sposób, w oparciu o wymagania naszych klientów.

Poprawa jakości życia ludzi i dbałość o Ziemię to oznacza, że w rozwijającym się świecie koncentrujemy się na ludziach oraz na tym, że w naszych rozwiązaniach zawsze istnieje równowaga między aspektami ludzkimi, społecznymi i środowiskowymi. Pragniemy umożliwić ludziom dbanie o siebie i chcemy, aby więcej osób żyło wygodniej, nie wywierając negatywnego wpływu na środowisko i zasoby naturalne. Zawsze chętnie pochylamy się nad problemami najbiedniejszych społeczności świata i ludzi wymagających szczególnej troski.


W naszej ofercie:

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00