AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy zatapialne
Produkty

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne Ebara DW/DW VOX
Pompy zatapialne Ebara DW/DW VOX

Oferowane w naszym sklepie pompy zatapialne znajdują zastosowanie w przypadku odpompowywania wody czystej, a także wody zanieczyszczonej. Mogą być wykorzystane także do gnojowicy czy szamba. Pompy zatapialne charakteryzują się uniwersalnością zastosowania w różnych gospodarstwach - domowym i rolnym jak i również w przemyśle. Skrupulatnie dokonujemy selekcji w urządzeniach dostępnych na rynku, aby do naszych klientów trafiały wyłącznie urządzenia cechujące się bezawaryjnością i niskimi kosztami eksploatacji.

Jakie są dostępne rodzaje pomp zatapialnych?

Wśród oferowanych pomp zatapialnych wyróżnia się dwie, główne kategorie. Pierwszy rodzaj to pompy zatapialne stosowane do wody czystej, a drugie do wody brudnej. Najistotniejsza różnica pomiędzy nimi wynika z zastosowanej konstrukcji. Pompy do wody czystej znajdują zastosowanie podczas wypompowywania wody z basenów lub studni kręgowych, czyli w cieczy, w której nie znajdują się zanieczyszczenia. Z kolei pompy zatapialne do wody brudnej są wykorzystywane do zadań “specjalnych”. Dedykowane są przede wszystkim do szamba i gnojowicy. W ich konstrukcji wyróżnia się obecność rozdrabniacza, który pozwala na zasysanie cieczy, w której znajdują się grubsze zanieczyszczenia. 

Występuje także jeszcze jeden rodzaj pomp zatapialnych, który jest przeznaczony do wypompowywania wody o silnym zapiaszczeniu. Te urządzenie szczególnie przydatne jest w budownictwie, np. do osuszania rowów, wykopów czy też fundamentów, a także w trakcie działań ratowniczych - wypompowywanie wody z zalanych budynków.  

Jak wybrać najlepszą pompę zatapialną?

Wybór pompy zatapialnej powinien być w szczególności podyktowany przyszłym zastosowaniem. W przypadku sprzętu potrzebnego do osuszania basenów, oczek wodnych też czy do wypompowywania wody ze zbiorników na deszczówkę, warto wybrać prostą pompę plastikową. 

W przypadku wystąpienia wątpliwości podczas wyboru właściwej pompy zatapialnej, także tej do wody zanieczyszczonej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Na podstawie zadeklarowanych potrzeb i wysokości posiadanego budżetu przygotowana zostanie lista propozycji, które będą najlepiej spełniały oczekiwania klienta. W rezultacie będzie można uniknąć sytuacji przedwczesnego zużycia sprzętu. 

W naszej ofercie znajdują się urządzenia umożliwiające skorzystanie ze wszystkich możliwych zastosowań, zarówno domowych jak i ogrodowych czy też rolniczych, a nawet przemysłowych. Dostępne są także profesjonalne pompy i dostosowane do pracy w kwaśnym środowisku. Pompy w naszym asortymencie pochodzą od najlepszych producentów, dlatego charakteryzują się niezawodnością, trwałością i funkcjonalnością.

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00