AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy Flygt serii Ready

Produkty Pompy Flygt

Pompy Flygt serii Ready

Pompy Flygt serii Ready

Pompy do wody zanieczyszczonej

Pompy serii Ready od wielu lat są stosowane w budownictwie do pompowania wody o średnim zanieczyszczeniu. Pompa Ready, ze względu na bezpieczeństwo eksploatacji i niewielki ciężar, jest bardzo praktycznym i wygodnym urządzeniem w wielu sytuacjach.

Praktyczne rozwiązanie

Najmniejsze elektryczne zatapialne pompy odwadniające Flygt z serii Ready zostały zbudowane w sposób umożliwiający im działanie w ciężkich warunkach i pozwalający na efektywne usuwanie zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir bez żadnego problemu. To nie są przeciętne pompy jednorazowego użytku. Pompy Flygt Ready to seria małych, lekkich pomp do odwodnień, idealnych dla firm budowlanych, zakładów przemysłowych, służb komunalnych, straży pożarnej, wypożyczalni sprzętu i do wielu innych celów., zaprojektowane do wielokrotnego i wieloletniego stosowania.

Wraz z unikatowym silnikiem Flygt'a, poliuretanową odporną na wycieranie częścią hydrauliczną oraz systemem podwójnych uszczelnień mechanicznych pompy Ready są doskonałym wyborem do pracy w mediach ścieralnych i korozyjnych.

Przy swojej niewielkiej masie są wystarczająco lekkie aby mogły być łatwo przenoszone. Dzięki swojej "szczupłej" i kompaktowej konstrukcji, pompy Ready mogą być opuszczane w bardzo ciasne przestrzenie.

Zastosowania

 • odwadnianie wykopów przy budowie tuneli i dróg
 • odwadnianie podczas realizacji projektów budowlanych
 • pompowanie wody kopalnianej
 • pompowanie wody w kopalniach odkrywkowych i podziemnych
 • pompowanie osadów
 • pompowanie wody użytkowej
 • pompowanie wody opadowej
 • pompowanie wody chłodzącej i gorącej
 • pompowanie cieczy o właściwościach ścierających i agresywnych

Obszary zastosowania

Zestawy części zamiennych

Xylem oferuje gotowe, łatwe w użyciu zestawy części zamiennych dla pomp z serii ready. Każdy zestaw zawiera wszystkie części, które muszą zostać wymienione podczas prac naprawczych czy konserwacyjnych z powodu normalnego zużycia oraz prostą instrukcję, prezentującą wszystkie czynności krok po kroku.

 • Kompletny zestaw części

 • Uproszczona obsługa

 • Oszczędność czasu

 • Efektywne kosztowo naprawy

 • Szybka dostawa

 • Częśc o wysokiej jakości

 • Przyjazna dla użytkownika instrukcja

Wydajne, wytrzymałe, wielozadaniowe

Najmniejsze elektryczne zatapialne pompy odwadniające Flygt z serii Ready zostały zbudowane w sposób umożliwiający im działanie w ciężkich warunkach i pozwalający na efektywne usuwanie zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir bez żadnego problemu.

Konstrukcja jedyna w swoim rodzaju

Bez względu na zastosowanie, czy to na placu budowy, czy w zakładzie przemysłowym, w otworach włazowych, czy w sytuacjach awaryjnych, będziesz przygotowany do odwadniania przez cały czas.

Uniwersalność

Najmniejsze elektryczne pompy odwadniające Flygt z serii Ready zostały zbudowane w sposób pozwalający na intensywne użytkowanie w miejscu pracy oraz usuwanie z łatwością zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir.

Trwała konstrukcja

Aluminiowa obudowa zewnętrzna oraz obudowa stojana i poliuretanowe elementy hydrauliczne sprawiają, że pompy Ready nadają się do prac w trudnych warunkach. Zapewniają profesjonalne osiągi i wyższy stopień odporności na zużywanie się. Pompy Ready zostały zaprojektowane do wielokrotnego użycia, rok po roku

Kompaktowe i lekkie

Silnik o kompaktowych wymiarach oraz lekkie materiały, z których zbudowane są pompy Ready decydują o łatwości ich przenoszenia, instalacji i obsługi. Te pompy nadają się do użytku tam, gdzie użycie innych pomp nie jest możliwe. Można je przechowywać w pojazdach serwisowych, gdzie są zawsze pod ręką na wypadek usuwania skutków powodzi lub sprzątania.

Pompy Ready 4 i 8

Przeznaczone do odwadniania na placach budowy, odprowadzania wody powodziowej i podobnych zastosowań. Pompy są w stanie przepompowywać ścierające i korozyjne ciecze w zakresach pH od 5 do 8 i wielkości cząstek stałych do 5 mm.

Pompa Ready 8S

Pompa przeznaczona do pompowania cieczy zawierających ciała stałe. Pompuje zanieczyszczoną wodę zawierającą piasek, żwir i gruz o wielkości do 38 mm.

« powrót

Kontakt

ul. Jaracza 10, 00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00