AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Xylem

Xylem

Xylem jest międzynarodowym koncernem który sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach. Firma posiada w swoim portfolio silne marki i tworzy innowacyjne rozwiązania w oparciu o wysokowydajne technologie zużywające mniej energii, ograniczające koszty eksploatacji i oferujące użytkownikom ekologiczne rozwiązania.

W Polsce międzynarodowa korporacja Xylem jest reprezentowana poprzez trzy firmy Lowara Vogel Polska, Xylem Shared Services i Xylem Water Solutions Polska.

Zakład produkcyjny w Strzelinie jest częścią amerykańskiego koncernu Xylem będącego liderem w zakresie dostarczania efektywnych rozwiązań związanych z obiegiem wody. W zakładzie Lowara Vogel Polska produkowane są silniki elektryczne i pompy suche i zatapialne.  


Lowara Vogel Polska

Lowara to silna światowa marka oferująca rozwiązania dla technologii wody, ścieków, HVAC i ochrony przeciwpożarowej w budownictwie, rolnictwie, infrastrukturze użyteczności publicznej oraz przemyśle.

W naszej ofercie:


Xylem Water Solutions Polska

Firma Xylem Water Solutions Polska działa w branży wodno-ściekowej i oferuje sprzedaż urządzeń i rozwiązań korporacji Xylem marek Flygt, Godwin, Leopold, Lowara, Sanitaire, Wedeco a także innych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Oferuje wsparcie i pomoc dla użytkowników końcowych, projektantów a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń i systemów.

Zobacz też: Lowara

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00