AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Serwis i naprawa pomp

Serwis i naprawa pomp

Jedna z pomp podczas prac serwisowych
Jedna z pomp podczas prac serwisowych

W Wirpomp świadczymy profesjonalne usługi związane z pogwarancyjną naprawą pomp różnego rodzaju - serwisujemy m.in. pompy głębinowe, zatapialne, hyfdoforowe i inne, bez względu na markę producenta. Pompy, podobnie jak każde inne urządzenie, podlegają procesowi eksploatacji, co znaczy, że z czasem się zużywają - jest to zupełnie normalnym zjawiskiem. Zdarza się również, z rozmaitych przyczyn, że pompy mogą się uszkodzić w trakcie pracy. Wówczas, aby dalej mogły realizować swoje zadania, wymagają naprawy - skutecznie przeprowadzimy ją w naszym serwisie w Warszawie.

Profesjonalna naprawa pomp w Warszawie

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa naprawa pomp, w tym między innymi przewijanie oraz przezwajanie silników w pompach głębinowych. Nieraz zdarza się także, iż po długim czasie używania pompy, urządzenie trzeba zregenerować, aby bez przeszkód korzystać z niego dalej. W takiej sytuacji nasz serwis pomp w Warszawie również służy profesjonalnym wsparciem. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zapoznamy się z usterką, zdiagnozujemy jej przyczynę i skutecznie naprawimy pompę.

Pogwarancyjny serwis pomp w Warszawie

Pompy uznanych producentów, takich jak Grundfos, Xylem, Wilo, LFP Leszno, Lowara, Flygt, Ebara czy też Hydro Vacuum objęte są oczywiście okresem gwarancji. Gwarancja oznacza, że posiadasz produkt solidnej firmy i że urządzenie chronione jest na wypadek określonych zasadami gwarancji usterek. Jednak awaria zdarzyć się można na każdym etapie użytkowania, także wtedy, gdy gwarancja dobiegła już końca. Oczywiście takiej sytuacji naprawa pompy również jest możliwa - świadczymy bowiem pogwarancyjny serwis pomp w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie w serwisowaniu pomp posiadamy od 1958 roku. Możemy poszczycić się faktem, że działamy nieprzerwanie już ponad sześćdziesiąt lat, a na dodatek jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, by przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowaną i wymagającą naprawę pompy. Oferujemy również kompleksowe wsparcie w regeneracji pomp.

Zasoby techniczne

W profesjonalnej obsłudze naszych Klientów z zakresu naprawy pomp wspiera nas profesjonalne zaplecze techniczne. Nasz serwis pomp z siedzibą w Warszawie jest doskonale wyposażony. Dodatkowo posiadamy bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych, takich jak uszczelnienia mechaniczne, korpusy, wirniki, komory, wały oraz wiele innych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie i w krótkim czasie zrealizować serwis pompy.

Wirpomp - zapraszamy do współpracy!

Jeśli Państwa pompa nie działa już tak jak kiedyś lub przestała prawidłowo pracować, a gwarancja dobiegła już końca, nie oznacza to wcale, że trzeba zakupić nowe urządzenie. W serwisie pomp Wirpomp zrobimy wszystko, aby przywrócić mu na powrót pełną sprawność. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Jaracza 10. Zapraszamy!

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00