AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy głębinowe
Produkty

Pompy głębinowe

Pompy głębinowe

Pompy głębinowe typu G Hydro-Vacuum
Pompy głębinowe typu G Hydro-Vacuum

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze na rynku pompy głębinowe, które umożliwiają dokonywania zaopatrywania budynków mieszkalnych lub firmowych w wodę pochodzącą z własnego ujęcia. Wybór pompy głębinowej jest doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym w tworzeniu systemu nawadniania zarówno ogrodu jak i pól uprawnych. Ponadto występuje możliwość czerpania wody do zaspokojenia potrzeb wynikających z prowadzonego gospodarstwa. Dzięki pompie głębinowej można uzyskać niezależność od dostawców. Jest to inwestycja, która bardzo szybko zaczyna się zwracać. Oferujemy pompy głębinowe od najlepszych producentów na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, a w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Jak dobrać najlepszą pompę głębinową?

Decydując się na wybór pompy głębinowej należy w pierwszej kolejności określić zakres potencjalnych potrzeb i przyszły sposób wykorzystywania. Inne urządzenia sprawdzają się jako element systemu nawadniania ogrodu, a inne do zasilania posiadanej sieci wodociągowej czy też do czerpania wody pitnej. W przypadku zastosowania do zraszania pól uprawnych należy dobrać wydajniejsze urządzenie. 

W następnym kroku należy określić średnicę otworu studziennego. Ten parametr umożliwia znaczące zawężenie urządzeń dostępnych na rynku. Wówczas można znaleźć pompę, która będzie dopasowana do wydajności źródła, głębokości studnia. Na tym etapie można także określić pożądaną wartość ciśnienia wody w instalacji. Te aspekty posiadają ogromne przełożenie na przyszłe funkcjonowanie całego systemu. 

Zazwyczaj bardzo rzadko samodzielny wybór kończy się trafnym sprzętem, spełniającym posiadane wymagania. Jest to bardzo ważne, ponieważ przekłada się to na efektywność przyszłej instalacji. Co więcej, dobór nieodpowiedniego urządzenia może być powodem przedwczesnej nadmiernej eksploatacji urządzenia i późniejszego unieruchomienia urządzenia, co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów związanych z zakupem nowej pompy i przebudowy instalacji. 

Nasi pracownicy doskonale są zaznajomieni z tematyką pomp głębinowych, dlatego na każdym etapie służą fachową poradą. Podczas krótkiej, choć konkretnej rozmowie pomogą w znalezieniu najlepszego urządzenia dla danej instalacji. Pomoc w wyborze odbywa się również na podstawie dysponowanego budżetu, dzięki czemu propozycja będzie najlepiej dopasowana do inwestora. Dzięki naszej pomocy będzie można uniknąć sytuacji, w których dojdzie do pracy “na sucho” czy nadmiernego okresowego osuszania źródła. 

Pompy głębinowe w naszym sklepie

W sklepie wirpomp.pl posiadamy ogromny wybór pomp głębinowych, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i najlepszych dostawców na rynku, m.in.: GRUNDFOS SP, EBARA, HYDRO-VACUUM. Wieloletnia i udana współpraca pozwala nam na uzyskanie bardzo konkurencyjnych i atrakcyjnych dla klientów cen. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o najnowsze pompy głębinowe, które pojawiają się na rynku, dlatego oferta idealnie odzwierciedla trendy panujące na rynku. Szczególnie te, które odnoszą się do nowych technologii.

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00