AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy Flygt serii D 8000
Produkty Pompy Flygt

Pompy Flygt serii D 8000

Pompy Flygt serii D 8000

Wysoce niezawodne

Pompowanie ścieków powodujących korozję, zawierających znaczne ilości ciał stałych i/lub substancji włóknistych stanowi prawdziwe wyzwanie. Dla takich przypadków i potrzeb mamy nierdzewne pompy zatapialne Vortex Flygt D 8000. Zaprojektowane dla sprostania wyzwaniom transportu trudnych cieczy, pompy Flygt D 8000 wykonują pracę, których żadne inne pompy wykonać nie potrafią - niezawodnie, sprawnie i ekonomicznie efektywnie.

Flygt D 8000 to wysoce niezawodne zatapialne pompy vortex do ekonomicznie efektywnego transportu mediów powodujących korozje. W całości wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316 pompy Flygt D 8000 cechuje wirnik o dużym przelocie typu Vortex, który zapewnia stałe parametry przez cały okres ich użytkowania, niezawodność eksploatacyjną i konserwacje ograniczoną do minimum.

Skonstruowane z myślą o trudnych i potencjalnie wybuchowych środowiskach, pompy Flygt D 8000 z łatwością transportują agresywne media w aplikacjach dla ścieków komunalnych i przemysłowych, z maksymalną zawartością chlorków wynoszącą 500 mg/l, równie łatwo jak robią to dla szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle chemicznym, przetwórstwa żywności, farmaceutycznym i włókienniczym. 

Otwarta, odporna na zatykanie konstrukcja wirnika typu Vortex

Wysoka jakość i niezrównane parametry pomp Flygt D 8000 nie stanowią zaskoczenia, gdyż firma Xylem jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą pomp zatapialnych. Dzięki swej konstrukcji, pompy Flygt D 8000 są chętnie wybieranymi zatapialnymi pompami Vortex.

Zalety

  • Niezawodne, ekonomiczne efektywne osiągi. Odporna na zatykanie konstrukcja wirnika Vortex zapewnia wysoce niezawodne parametry i wysoką efektywność ekonomiczną osiągów.

  • Doskonała odporność na korozję. Materiały, z których pompa jest wykonana, z łatwością radzą sobie z silnie kwaśnymi bądź alkalicznymi cieczami o wartości pH w przedziale 2 do 14.

  • Redukcja zużycia. Minimalny bezpośredni kontakt łopatek wirnika z ciałami stałymi znacznie redukuje stopień zużywania się pompy.

  • Bardzo niewielkie potrzeby konserwacyjne Duży przelot i zredukowane siły promieniowe na wirniku umożliwiają pracę z bardzo niskimi wydatkami lub zamknięcie przepływu w dłuższym okresie bez obawy uszkodzenia pompy.

  • "Szczupła" konstrukcja pompy do instalacji w mniejszych komorach czerpnych, tam gdzie jest to wymagane.

  • Czujniki termiczne wbudowane w uzwojenie stojana dla zapobiegania przegrzewania silnika.

Opcje

  • AISI 329 stal nierdzewna typu duplex

  • Ochrona kabla z wężem ze stali nierdzewnej

  • Czujniki przecieku w komorze silnika i olejowej

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00