AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Zbiorniki hydroforowe
Produkty

Zbiorniki hydroforowe

Zbiorniki hydroforowe

Zbiorniki hydroforowe stanowią jeden z elementów systemu umożliwiającego pobór wody ze studni. Wykorzystywane są do gromadzenia wody, a odpowiednio dobrane znacząco przekładają się na sprawność funkcjonowania pompy. Współczesne zbiorniki hydroforowe umożliwiają także przeprowadzenie procesu uzdatniania wody, co znacząco podnosi jej jakość. W konsekwencji woda może być użytkowana zarówno w domu jak i w przemyśle. Oferowane zbiorniki hydroforowe są montowane w instalacja wody zimnej, co umożliwia zaopatrywanie i ustabilizowanie ciśnienia wody. Równolegle pozwalają na podniesienie objętości czynnej posiadanych systemów wodociągowych.

Jak wybrać najlepsze zbiorniki hydroforowe?

Późniejsza funkcjonalność zbiorników hydroforowych (magazynowanie i uzdatnianie wody) w znaczącym stopniu uzależniona jest od dopasowania do posiadanych potrzeb. Zarówno zbiorniki hydroforowe ocynkowane jak i zbiornii hydroforowe przeponowe powinny być dopasowane do instalacji w ramach indywidualnej konsultacji. Kluczowe jest zaznajomienie z poniższymi parametrami:

  • orientacja - w sprzedaży występują zarówno zbiorniki pionowe jak i poziome. Wybór powinien paść na ten zbiornik, który będzie bardziej kompatybilny w przygotowanym dla niego pomieszczeniu;

  • pojemność zbiornika - rekomendowane jest, aby w domach jednorodzinnych wykorzystywane były zbiorniki hydroforowe, których pojemność wynosi co najmniej 100 litrów;

  • materiał - najdłuższym czasem eksploatacji mogą poszczycić się zbiorniki hydroforowe, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Nie powstają w nich zanieczyszczenia, które mogą rzutować na bezpieczeństwo użytkowania wody. 

Który lepszy - zbiornik przeponowy czy zbiornik hydroforowy ocynkowany?

Zarówno jeden jak i drugi rodzaj zbiorników posiada swoje cechy osobnicze, które rzutują na przyszłe użytkowanie. Wybór powinien być uzależniony od posiadanych preferencji. Zbiornik przeponowy należy o wiele rzadziej uzupełniać w powietrze, co przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Natomiast zbiorniki ocynkowane charakteryzują się większą trwałością i funkcjonalnością. 

Dlaczego nasze zbiorniki hydroforowe są najlepsze?

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane w naszym sklepie zbiorniki hydroforowe spełniały najwyższe standardy i oczekiwania klientów. Asortyment tworzą zbiorniki hydroforowe, które są jednocześnie funkcjonalne jak i bardzo wytrzymałe. Szczególną uwagę zwracamy na kwestię wykorzystanych w produkcji materiałów, aby pomimo upływu lat nasi klienci pozostawali zadowoleni z dokonanego wyboru. W rezultacie podczas przeglądania oferowanych zbiorników hydroforowych, potencjalny klient posiada gwarancję, że zostały one wytworzone w oparciu o najwyższe standardy.  

W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na nawet najtrudniejsze pytania bazując na posiadanej wiedzy o technologiach i produktach. Równolegle chętnie doradzą w wyborze, aby zbiornik hydroforowy był jak najbardziej dopasowany do potrzeb danego klienta i przyszłego sposobu wykorzystania.

« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00