AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy obiegowe Grundfos ALPHA3 connect

Pompy obiegowe Grundfos ALPHA3 connect

Pompy obiegowe Grundfos ALPHA3 connect

Grundfos ALPHA3 stanowi przełom w segmencie domowych pomp obiegowych. Z ALPHA3 jeszcze szybciej i łatwiej można sterować i monitorować domowe systemy grzewcze.

Poprzez aplikację Grundfos GO

Remote, ALPHA3 jest kontrolowana bezpośrednio przez twój smartfon od ustawiania punktów pracy do jeszcze łatwiejszego monitorowania. ALPHA3 z wbudowaną funkcja mierzenia przepływu cieczy może za pomocą aplikacji GO Balance wyrównoważyć hydraulicznie instalacje grzewczą.

Pełna kontrola przez smartfon

ALPHA3 jest całkowicie kontrolowana przez twój smartfon. Wykorzystany jest zintegrowany system komunikacji Bluetooth który łączy się z aplikacją GO Remote pozwalając na optymalne sterowanie pracą pompy. To pozwala na szybką wymianę informacji pomiędzy pompą i twoim smartfonem. Od momentu zamontowania pompy wszystkie operacje włączając ustawienie punktu pracy są możliwe dzięki aplikacji GO Remote (działającej na iOS i Android).

Grundfos GO Remote

Grundfos GO Remote jest łatwą w obsłudze platformą do sterowania naszymi produktami. Pozwala na szybkie i intuicyjne sterowanie wszystkimi funkcjami pompy także również ALPHA3. Umożliwia także dostęp do wszystkich internetowych usług Grundfos oszczędzając czas na raportowanie i zbieranie informacji.

Grundfos GO Balance

Grundfos GO Balance prowadzi instalatora krok po kroku przez cały proces równoważenia w sposób szybki i łatwy. GO Balance jest pierwszą mobilną platformą do równoważenia hydraulicznego dwururowej instalacji ogrzewania grzejnikowego i podłogowego oszczędzając twój cenny czas i zapewniając pełną dokumentację.

Grundfos ALPHA3 jest przeznaczona do:  

  • Jedno i dwururowych systemów ogrzewania grzejnikowego    
  • Systemu ogrzewania podłogowego
  • Do systemów klimatyzacyjnych w których temperatura cieczy jest > 2 C

Cechy i korzyści

  • Wbudowana funkcja równoważnia hydraulicznego
  • Pełna kontrola pracy pompy przez aplikacje GO Remote
  • Zabezpieczenie przed suchobiegiem podczas pierwszego uruchomienia i pracy normalnej
  • Niezawodny rozruch - ciągłe próby uruchomienia pompy z maksymalnym momentem obrotowym w przypadku zablokowania wirnika
  • AutoAdapt – automatyczny wybór optymalnego punktu pracy dla instalacji ogrzewania grzejnikowego i podłogowego
  • Najbardziej energooszczędna pompa na rynku w swojej klasie
« powrót

Kontakt

ul. Małołęcka 1A
05-126 Aleksandrów
ul. Jaracza 10
00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00